Kimicar Kilav Vetri aktivní pěna na mytí oken skel a zrcadel 400 ml

Použijte mě na sklo, okna, zrcadla, lakované a potahované povrchy nebo na odstraňování skvrn po hmyzu z karoserie. Budete nadšeni. Toto je můj příběh. KILAV VETRI - aktivní...
Doporučená nabídka Kimicar e-shop

Skladem • 1 varianta99 Kč124 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč6 recenzíDalší informace

Objem
0.4 l

• spokojenost

• vyčistí vše, je fantastický
  • , zakoupeno v Kimicar e-shop

O tomto prostředku je snad zbytečné psát. Nikdy jsem neměla tak rychle a dobře umytá okna, bez vody a bez čmouhů. Všem doporučuji!!!

Objem
0.4 l

KILAV VETRI - aktivní pěna k čištění, skel, oken, zrcadel

Se slovy: „Kontrola jarního úklidu, drahá,” nakráčela do dveří má tchyně. Většinou jsem s ní vycházela dobře. Pouze její posedlost úklidem mi nebyl až tak blízká.

Prošla pečlivě celý byt, ostřížím zrakem zkontrolovala vše. Tentokrát si to hned namířila k oknům.

Nemívala jsem je čistá. Tedy úplně čistá. S obavami jsem pohlédla jsem na tchyni. „Ale tak Zdeničko, ty jsi šla do sebe. To snad není možné. Taková nádhera. Tohle tajemství mi musíš prozradit.”

Úlevně jsem si vydechla: „KILAV VETRI.” „No povídej a honem mi ukaž, jak ten zázrak vypadá.”

Účinný pěnový čistící prostředek

Podala jsem Miladě modrou lahev se sprejem: „Mám 200ml přípravek v pěně. Sice je k dispozici i jako roztok, raději ale používám pěnu. A čištění není vůbec složité. Bez toho, abych matlala sklo vodou, jednoduše nastříkám přípravek na plochu a vyleštím hadříkem. Zmizí všechny nečistoty jako prach nebo skvrny po hmyzu.” „A může se KILAV VETRI používat jen na sklo?”

Široké použití „Výborně využiješ jak pro sklo, okna, zrcadla, tak i pro lakované a potahované povrchy. Pepa si dokonce přípravek půjčuje nejen na čištění oken auta, ale také na odstraňování skvrn po hmyzu z karoserie. „Určitě si ho pořiď. S tvou vášní pro uklízení bys rozhodně využila i to větší, 400ml balení,” radila jsem tchyni ochotně.

Návštěva už pak proběhla bez dalšího pátrání. Protože okna vyloženě zářila a přitahovala pohled, nevšimla si tchyně zaprášených poliček na stěně. Dokonce jsem se přistihla, jak se těším, až připravím Miladě příště nové překvapení. Ten pohled na udivenou Miladu za to stál.

• spokojenost

• vyčistí vše, je fantastický