Brait Flowers čistící pěna na skla a okna 500 ml

Produkt nemá žádné parametry.

nedělá šmouhy

• , zakoupeno v Drogerie ZDE

JE PROSTĚ SUPER,NEČEKALA JSEM NA POPRVÉ TAKOVOU KVALITU,PŘÍŠTĚ OPĚT ZAKOUPÍM,JSEM VELMI SPOKOJENÁ A DOPORUČILA JSEM DÁLE

• , zakoupeno v Drogerie ZDE

Za mě velká spokojenost.Krásně voní a hlavně neděláčmouhy na skle.Určitě bych ho doporučila svým známím.

Produkt nemá žádné parametry.

Čistící pěna na skla a okna s vůní květin. Čistí a leští. Pohodlné použití. Před aplikací pěnu řádně protřepejte a aplikujte ze vzdálenosti cca 30cm a následně setřete houbičkou nebo hadříkem.Standardní věty o nebezpečnosti:

H222

Extrémně hořlavý aerosol.

H229

Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout.

EUH208

Obsahuje Methylisothiazolinone. Může vyvolat alergickou reakci.

nedělá šmouhy

• prima práce